פיננסי/כלכלי


הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית ניתנת בנסיבות שונות, ובעיקר, כאשר הלווה לא רוצה או לא יכול לקבל אותה בבנק. הסיבות לסירוב מבחינת הבנק הן בעיקר כלכליות ויכולות לנבוע מחוסר בטוחות להציע, ממצב כלכלי קשה של הלווה ועוד. הסיבה לנטילתה מתוך רצון הוא ביכולת להשיגה בעלות נמוכה יותר. קיימים מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים מוסדיים ופרטיים הנותנים הלוואות בתנאים שונים. ניתן לקבל סיוע וייעוץ במצבים אלו מיועצי חברת Solid - פיננסים ומשכנתאות..

קרא עוד  
1 דקות קריאה

הלוואה לעסק חדש

הלוואה לעסק חדש נדרשת בנסיבות שונות, ובעיקר, כאשר אין אופציה להביא הון אישי. בכל עסק חדש יש להשקיע כספים ראשוניים, ובנוסף, לשמור רזרבות לתקופה הראשונה לפעילותו. ניתן לקבל הלוואות מבנקים, מחברות ביטוח ואשראי וממוסדות חוץ בנקאיים אחרים. גם גופים פרטיים בשוק ההון מספקים הלוואות לכל מטרה כולל למטרה זאת. יועצי חברת Solid - פיננסים ומשכנתאות יכולים לסייע בייעוץ להשגת המימון הנ"ל..

קרא עוד  
1 דקות קריאה

תנאים לקבלת משכנתא

תנאים לקבלת משכנתא משתנים ממצב אחד לשני. הם תלויים במצב המשפחתי של הלווים, בכך שיש או אין בידם נכס אחר ועוד. בנוסף, המצב הכלכלי שלהם קובע רבות. קיימים חוקים ממשלתיים בנושא ומאידך כללים והנחיות של הבנקים או המוסדות הפיננסיים הנותנים את המשכנתאות. מומחי Solid - פיננסים ומשכנתאות יכולים ללוות כל נוטל משכנתא ולייעץ לו על זאת המתאימה לצרכיו.

קרא עוד  
1 דקות קריאה

יועץ משכנתאות מומלץ

ועץ משכנתאות מומלץ מתמחה בבחירת והתאמת המשכנתא הרצויה ללקוח. היא נדרשת לצורך השלמת רכישת הדירה וניתן למצוא מבחר גדול של היצע בתחום. היועץ מכיר את התחום ואת מרבית הגופים הפיננסיים הפועלים והמציעים מספר מסלולים בתנאים שונים. הבחירה וההתלבטות של הלווים, לרוב, קשות. מומלץ לקבל ייעוץ ממומחי חברת Solid - פיננסים ומשכנתאות, בעלי הניסיון בתחום.

קרא עוד  
1 דקות קריאה