כל המאמרים


כל המאמרים האיכותיים אינדקס המקצוענים בזום

מאמרי תוכן איכותיים מהמקצוענים ביותר בכל תחום!

קרא עוד  
1 דקות קריאה

מה בין צ'י קונג ואיזור הנוחות

או, מה נוצר בגוף ובנפש בעקבות שנים רבות של תרגול, מה הצטבר למסה קריטית המאפשרת תהליכי שינוי? רבות נכתב ונאמר על הצ'י קונג וקצרה היריעה מלתאר את כל תרומותיו ויתרונותיו, וגם – קטונתי… ורק על עצמי לספר ידעתי… יש מורים גדולים בארץ ובעולם, יש שיטות רבות ושונות, יש ריפוי בצ'י קונג ותרומות בריאותיות אדירות. אז מה תרומתי הצנועה לכל השפע הזה? הצ'י קונג מניע אנרגיה ועל כך מסופר מהודו ועד כוש ובעיקר מסין. אז מה המשמעות של תנועת האנרגיה הזו? ראשית, האנרגיה היא כוח החיות של הגוף והיא הכוח המניע את כל התהליכים אבל מה זה אומר? אז כשבאים אנשים ללמוד אצלי, אני מתייחסת למספר עקרונות בסיס המאפשרים זרימה חופשית של אנרגיה בגוף ואני קוראת לזה בראשי תיבות נשר"ה ובמשמעות עמוקה – נשרה בתוך עצמינו, נשהה, נהיה, נחווה ונחוש. ונשר"ה על שום מה?

קרא עוד  
1 דקות קריאה

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית ניתנת בנסיבות שונות, ובעיקר, כאשר הלווה לא רוצה או לא יכול לקבל אותה בבנק. הסיבות לסירוב מבחינת הבנק הן בעיקר כלכליות ויכולות לנבוע מחוסר בטוחות להציע, ממצב כלכלי קשה של הלווה ועוד. הסיבה לנטילתה מתוך רצון הוא ביכולת להשיגה בעלות נמוכה יותר. קיימים מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים מוסדיים ופרטיים הנותנים הלוואות בתנאים שונים. ניתן לקבל סיוע וייעוץ במצבים אלו מיועצי חברת Solid - פיננסים ומשכנתאות..

קרא עוד  
1 דקות קריאה

בר סטאר - "לנצח את אבא"

שלום נולדתי בשם ברוריה. היום אני בר. בת ,35, נשואה ואם לילדה מקסימה. עד לא מזמן עבדתי בניהול אדמיניסטרציה ורווחה בחברות היי טייק שונות, בהם: 'בטר-פלייס', 'ורוניס', 'אקסלייט-מדיה' ועוד . אז הבשיל בי הצורך לצאת מהארון, ומתוך הבנה שהחשיפה לא תהיה תהליך פשוט עבורי. אך הבנתי שיש בתוכי את הכלים לתרום לחברה. - לרוע מזלי נולדתי למשפחה בה האב הוא טיפוס אלים, ונחשב על פי כל הקריטריונים לאבא מכה. הוא ישב בכלא על אלימות במשפחה ועל מעשים מגונים שביצע בעיקר בי!

קרא עוד  
1 דקות קריאה

סהרה פיקסי מוזיקאית ורקדנית מקצועית

קרא עוד  
1 דקות קריאה