יועץ משכנתאות מומלץ


1 דקות קריאה

יועץ משכנתאות מומלץ מתמחה בבחירת והתאמת המשכנתא הרצויה ללקוח. היא נדרשת לצורך השלמת רכישת הדירה וניתן למצוא מבחר גדול של  היצע בתחום. היועץ מכיר את התחום ואת מרבית הגופים הפיננסיים הפועלים  והמציעים מספר מסלולים בתנאים שונים. הבחירה וההתלבטות של הלווים, לרוב, קשות. מומלץ לקבל ייעוץ ממומחי חברת Solid - פיננסים ומשכנתאות, בעלי הניסיון בתחום.

יועץ משכנתאות מומלץ – יעוץ וליווי מקצועי

 רכישת דירה חייבת להיעשות עם תכנון פיננסי מסודר. בכל עסקה כזאת מדובר על סכומים גבוהים אותם צריך לשלם בפרקי זמן קצרים, יחסית, ומשום כך, יש לדאוג שכל הסכום יהיה ניתן להשגה כדי להוציאה אל הפועל. לטובת הרכישה ניתן להביא הון עצמי, הון מקרובי משפחה או של הורים, כמו גם כספי משכנתאות והלוואות. מומלץ מאוד להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות מומלץ אשר יכול להסביר ללווה את כל התהליך מול הגורם הפיננסי נותן ההלוואה. הוא, כמובן, יכול גם לבצע את הבדיקות הנדרשות המובילות לבחירת הבנק או המוסד החוץ בנקאי המספק את תנאי ההלוואה הטובים ביותר. במקביל הוא יבחן את הזכאות של הלווה. ידוע כי יש קריטריונים שונים המוכתבים על ידי משרד האוצר. לרוכשי דירה ראשונה ניתנת משכנתא בגובה של עד 75% מערך הנכס. למשפרי דיור שיש בידם דירה אחת אותה הם רוצים להחליף – בגובה של עד 70%, ולרוכשי דירה שנייה בגובה של עד 50%. הסכום הסופי של ההלוואה נקבע על פי המצב הכלכלי של הלווים. הם נדרשים להביא מהבנק דפי תזרים מזומנים. בנוסף, נבדקת רמת ההשתכרות החודשית שלהם כדי לוודא שהם יכולים לעמוד בנטל ההחזר החודשי. כן, יש צורך בהערכת שמאי עדכנית לנכס ועוד. הדירה משועבדת לטובת המשכנתא ונכתבת הערה מתאימה בנסח הטאבו שלה.  לאחר האישור מוקמת ההלוואה ונחתם הסכם. יועץ משכנתאות פרטי יבחר מסלול מתאים ללקוח. הכלל הוא שככל שההלוואה הינה לטווח ארוך, כך, ההחזר החודשי קטן אבל הריבית גבוהה יותר. בנוסף, הוא יציע משכנתא גמישה שניתן לגרור אותה, לחסלה טרם המועד, למחזרה וכדומה. כל האלמנטים הללו מסייעים בחיסכון כספי ובהתנהלות עתידית גמישה. 

ייעוץ מקצועי

נושא הייעוץ חשוב מאוד ומתחשב במיוחד במצבו הכלכלי של הלווה. הערכות שאינן נכונות לגבי הסכום הראשוני ותנאי ההחזרה יכולים ליצור מצב של נטילת סכום גבוה מדי או חוסר יכולת לעמוד בהחזר וחבל. יועצי Solid - פיננסים ומשכנתאות יכולים לספק שירות מקיף כולל טיפול מול הבנק.


בשיתוף סוליד-פיננסים ומשכנתאות
המקצוענים בזום

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.