פעילויות


פעילויות בזום

שירי שדה - סדנאות מוזיקליות

בוגרת בית הספר רימון, זמרת יוצרת ומורה לפיתוח קול, גיטרה ופסנתר. סדנאות מוזיקליות מתקיימות באופן מקוון דרך הזום, בין הסדנאות: סדנת כתיבה והלחנה: תלמדו ותקבלו כלים לכתיבה והלחנת שירים, מאיפה מתחילים ואיך שואבים השראה. בכל מפגש תקבלו משימה לכתיבה להלחנה של שיר חדש עם הנחיות מדוייקות שיכווינו אתכם. תיאוריה מוזיקלית: בסדנה תלמדו הכרת תווים במפתח סול ופה, סולמות ומרווחים מוזיקליים, נוסחה לבניית אקורדים ועוד. פיתוח שמיעה וקול: כיצד נושמים נכון בשירה? תרגילי חימום קולי, פיתוח שמיעה מוזיקלית והכרת המנעד האישי. בכל מפגש תשירו שיר שאבחר עבורכם מתוך רשימה של 10 שירים אהובים עליכם שתבחרו מראש. סדנת נגינה בסיסית: גיטרה או קלידים, בה נלמד אקורדים, ננגן שירים בסיסיים ונפתח תרגילי קוארדינציה. סדנת Performance: איך ליצור לעצמנו תחושת ביטחון בעמידה על במה ונתגבר על פחד קהל? נלמד טיפים שיכינו אותנו להופעה. * הסדנאות אינן מצריכות ידע מוקדם, מלבד סדנת כתיבה והלחנה שמצריכה נגינה בסיסית על כלי נגינה מסויים (גיטרה/קלידים). * עלות לסדנה מוזיקלית: במקום 1500 ש"ח למשתתף - 1000 ש"ח (+ 100) למשתתף לשישה מפגשים של שעתיים כל אחד. * המפגשים יכילו קבוצות קטנות של בין 5 ל-9 משתתפים בכדי לשמור על אינדוודואליות ויחס אישי.

ליה - סדנת ג'אגלינג למתחילים

הורים יקרים! מזמינה את ילדיכם לסדנת ג'אגלינג למתחילים, איזה כיף!!!🤹🏻‍♀️🤹‍♂️ לא צריך ידע מקדים, רק רצון ללמוד ולהתנסות בחוויה מדהימה!😯 מה יקבלו ילדיכם בסדנה?🤔 👍שיפור הקשב והריכוז 👍 פיתוח קואורדינציה וסנכרון בין שתי הידיים 👍 שיפור מיומנות התנועה עם הגוף, והתמצאות במרחב 👍 העלאת הביטחון העצמי, וביסוס תחושת מסוגלות 👍 יצירתיות, שמחת חיים והוצאת מרץ בהנאה מה יהיה בסדנה?🙃 😊 נכין שלושה עד ארבעה כלי ג'אגלינג ממוצרים שיש בכל בית 😊 נכיר את עולם הג'אגלינג המהמם, ובעזרת הכלים שיצרנו נחווה אותו מקרוב 😊 נקבל סרטון הדרכה עם טיפים חשובים לתרגול עצמי בבית 😊 וכמובן, הדרכה וליווי צמוד לאורך המפגשים למי מיועדת הסדנה?😉 ילדים וילדות בכיתות א' – ו' בחלוקה לקבוצות לפי גיל בגילאים הצעירים, ההורים מוזמנים להשתתף😀 הסדנה בת 6 מפגשים, ותתקיים אחר הצהרים בימים א', ג' ו- ה' (לנוחותכם, תוכלו לבחור ביום המתאים לכם)😀 משך כל מפגש 40-45 דקות הסדנה בזום, בקבוצה קטנה עד 10 ילדים כדי לאפשר יחס אישי💕 כמה זה עולה? מפגש ניסיון ללא עלות 200 שקל לסדרת ששת המפגשים מפגש בודד 40 שקל למפגש קצת על עצמי😌 אני ליה, מורה לג'אגלינג ולפסנתר, מפעילה חוגים וסדנאות🥳 מלמדת בבתי ספר ובאופן פרטי במהלך 4 השנים האחרונות🤹🏻‍♀️ מאוד אוהבת לקרב אנשים אל העולמות הקסומים שזכיתי להכיר😀

גיא פרל - ציורים בזום

איזה כיף החג הזה! 🎨🎨🎨 ובמיוחד כיף לעבור אותו עם שיעורי הציור דרך הזום שלנו לילדים ולמבוגרים! 🎉🎉🎉 ובכלל כיף שיש גם מבצע למצטרפים חדשים! רק 25 ש"ח לשיעור הראשון!!! 🥳🥳🥳 לשיעורי הציור שלנו יש צורך רק בצבעי עיפרון (שיש לכולנו בבית), עיפרון, מחק, מחדד ודף! 🎨🎨🎨 שיעורי הילדים נמשכים כשעה וחצי ומועברים על ידי זוג- צייר ריאליסט בוגר בצלאל ומורה לאמנות בוגרת סמינר הקיבוצים! השיעורים מפתחים יצירתיות ודמיון יחד עם טכניקה ברישום מדוייק, שליטה בקשר עין יד, הבנה צבעונית, אור וצל ועוד! 🎨🎨🎨 גם ביום יום השיעורים שלנו הם ללא התחייבות ועלותם רק 50 שקלים לשיעור (ואפילו פחות ברכישה כמותית של כרטיסייה) ועכשיו השיעור הראשון הוא רק ב-25 שקלים!!! זאת ההזדמנות שלכם לנסות את שיעורינו ולהתאהב. 🎨🎨🎨 אז מה הלו"ז השבועי של שיעורי הציור בזום? לו"ז שבועי 13-18.12: יום ראשון 13.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' כלב פומרניין 🐶 16:30-18:00- כיתות א'-ב'- ארנבון מתוק 🐰 יום שני 14.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' עץ על רקע חצי לילה חצי יום 🌞🌛🌲 יום שלישי 15.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' יהלום 💎 16:30-18:00- כיתות א'-ב'- סוס פוני 🐴 יום חמישי 17.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' ציור תלת מימד של בקבוק זכוכית של קולה!!! 🥤 16:30-18:00- כיתות א'-ב'- נמו הדג 🐠 20:00-22:00 שיעור מבוגרים- רישום דיוקן- נלמד כיצד לצייר כל דיוקן בעיפרון החל מהאנטומיה, הפרופורציות, זווית הראש, האף, האזן, העיניים ועוד. שיעור חשוב לכל אחד שמתעניין בציור אנשים. #(שיעורי המבוגרים נמשכים שעתיים ועלותם 80 שקלים לשיעור. הם מלווים במצגת מושקעת, הסברים מונמקים, הדגמות, וכמובן תרגול וביקורת. השיעורים מועברים על ידי גיא פרל- צייר ריאליסט בוגר בצלאל שלמדת תחת מורים רבים בארץ ובעולם. בין השאר למד בארה"ב ובספרד באדמיה קלאסית לציור. שיעורי המבוגרים נכליים בכלל המבצעים.) חג שמח ומלא אור! מבצעים: 🛸⭐⭐⭐ -שניים על אותו מחשב- אותו מחיר כמו לאחד. - שילמתם על ארבע שיעורים מראש- 50 שקלים פחות מהסכום הכולל! -הזמנתם עוד חבר לשיעור הזום- שניכם תשלמו כל אחד 10 שקלים פחות על השיעור - שילמתם על שלושה שיעורים מראש- תשלמו 20 שקלים פחות מהסכום הכולל - שילמתם על שני שיעורים מראש- תשלמו 10 שקלים פחות מהסכום הכולל מזכירים שניתן לשלם על 4 שיעורים מראש (50 שקלים הנחה על העלות הכוללת) גם בשיעורי הילדים וגם במבוגרים ולפרוס זאת על גבי מספר שבועות.