הדרכות מקצועיות


הדרכות מקצועיות בזום

TechBuddy המספקת שירותי תמיכה והדרכה טכנולוגיות

אודות החברה שלנו: ב– TechBuddy אנחנו מחברים בין צרכנים שזקוקים להדרכה, הגדרה, סיוע או ייעוץ לבין קהילה של מומחים טכנולוגים (אנחנו קוראים להם באדיז), עובדים עם תשוקה לגאג'דטים וטכנולוגיה ויכולת שירותית גבוהה. המומחים שלנו הם בעלי ידע רחב, יגיעו ללקוחות שלנו בזמן שמתאים להם, ויעזרו להם להפיק את המיטב מהטכנולוגיות הקיימות בשוק. את החיבור אנחנו מייצרים בעזרת טכנולוגיה חדשנית המושתת על האפליקציה או האתר שלנו. כמובן שניתן גם לבצע הזמנה טלפונית. TechBuddy היא חברת השירותים הגדולה באירופה המעניקה שירות למיליוני לקוחות ובעלת קשרים ושותפויות עם חברות תקשורת והקמעונאים הגדולים ביותר ברחבי אירופה. חברת הסטראט-אפ האירופאית TechBuddy המספקת שירותי תמיכה והדרכה טכנולוגיות מבשילה את השרוולים ובאה לעזור לכם להעביר את כל הסדנאות והשיעורים שלכם ולמנוע אין סוף תקלות ואי הבנות שעולות בכל מפגש זומי! דרך לחיצה על הלינק כאן תקבלו תמיכה טכנית מרחוק בעלות של 100 שח לשעה יחד עם אחד מהמומחים הטכנולוגים של חברת TechBuddy. בהצלחה!

מיטל מידם - שוברת דיסטנס

הדרכת הורים ונוער הנמצאים בתהליכי הגיוס שלהם לצה"ל. מצו ראשון ועד לחצי שנה ראשונה בתוך השירות. הרצאות, סדנאות, קורסים דיגיטליים וליווי אישי. פתרונות להורים ולנוער בתהליכי גיוס מבית "שוברת דיסטנס" הגיע גיל 16.5 ואיתו הצו הראשון. יש לנו זיכרון מעורפל על החוויה שאנחנו כהורים/ כמבוגרים/ כמחנכים זוכרים מתקופת השירות שלנו. חשוב לנו להכין אותם לבאות, מתחילת התהליך (הצו הראשון) ועד לכניסתם למערכת הצבאית (בעיקר בתחילתה). מה מחכה להם שם באמת? איך זה נראה כיום במציאות ולא כפי שאנחנו זוכרים או מפרשים? מה כואב להם באמת? לנוער, לא לנו. אילו התמודדויות מצפות להם, מה עובר להם בבטן ובראש? אילו תחושות מציפות אותם, מטרידות אותם ולעיתים מפחידות ומונעות מהם להתקדם? המקום הזה, הרגשי- המנטאלי- ההתנהגותי, הוא החשוב ביותר בעיני. זה המקום שבו הם פוגשים את עצמם והוא זה שיכין אותם נכון וייתן כלים אמיתיים ופרקטיים להתמודד עם כל מה שמצפה להם בדרך (וזו דרך ארוכה ועלינו לצייד אותם בכלים הנכונים). הכלים הם לא רק אינפורמטיביים: מהו צו ראשון, איך נראה צו גיוס, מה זה אתר מיטב, איך מגישים פנייה וכו' וכו' אלא הרבה יותר עמוקים מכך. שמים יחד איתם את הפחדים, החששות, התהיות, המחשבות, אי הוודאות, חוסר המידע על השולחן ויחד מפרקים את הקשיים והאתגרים וצועדים קדימה בביטחון רב, עם "עמוד שדרה" חזק לכבוש את המציאות החדשה.

גיא פרל - ציורים בזום

איזה כיף החג הזה! 🎨🎨🎨 ובמיוחד כיף לעבור אותו עם שיעורי הציור דרך הזום שלנו לילדים ולמבוגרים! 🎉🎉🎉 ובכלל כיף שיש גם מבצע למצטרפים חדשים! רק 25 ש"ח לשיעור הראשון!!! 🥳🥳🥳 לשיעורי הציור שלנו יש צורך רק בצבעי עיפרון (שיש לכולנו בבית), עיפרון, מחק, מחדד ודף! 🎨🎨🎨 שיעורי הילדים נמשכים כשעה וחצי ומועברים על ידי זוג- צייר ריאליסט בוגר בצלאל ומורה לאמנות בוגרת סמינר הקיבוצים! השיעורים מפתחים יצירתיות ודמיון יחד עם טכניקה ברישום מדוייק, שליטה בקשר עין יד, הבנה צבעונית, אור וצל ועוד! 🎨🎨🎨 גם ביום יום השיעורים שלנו הם ללא התחייבות ועלותם רק 50 שקלים לשיעור (ואפילו פחות ברכישה כמותית של כרטיסייה) ועכשיו השיעור הראשון הוא רק ב-25 שקלים!!! זאת ההזדמנות שלכם לנסות את שיעורינו ולהתאהב. 🎨🎨🎨 אז מה הלו"ז השבועי של שיעורי הציור בזום? לו"ז שבועי 13-18.12: יום ראשון 13.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' כלב פומרניין 🐶 16:30-18:00- כיתות א'-ב'- ארנבון מתוק 🐰 יום שני 14.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' עץ על רקע חצי לילה חצי יום 🌞🌛🌲 יום שלישי 15.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' יהלום 💎 16:30-18:00- כיתות א'-ב'- סוס פוני 🐴 יום חמישי 17.12 14:30-16:00 כיתות ג'-ו' ציור תלת מימד של בקבוק זכוכית של קולה!!! 🥤 16:30-18:00- כיתות א'-ב'- נמו הדג 🐠 20:00-22:00 שיעור מבוגרים- רישום דיוקן- נלמד כיצד לצייר כל דיוקן בעיפרון החל מהאנטומיה, הפרופורציות, זווית הראש, האף, האזן, העיניים ועוד. שיעור חשוב לכל אחד שמתעניין בציור אנשים. #(שיעורי המבוגרים נמשכים שעתיים ועלותם 80 שקלים לשיעור. הם מלווים במצגת מושקעת, הסברים מונמקים, הדגמות, וכמובן תרגול וביקורת. השיעורים מועברים על ידי גיא פרל- צייר ריאליסט בוגר בצלאל שלמדת תחת מורים רבים בארץ ובעולם. בין השאר למד בארה"ב ובספרד באדמיה קלאסית לציור. שיעורי המבוגרים נכליים בכלל המבצעים.) חג שמח ומלא אור! מבצעים: 🛸⭐⭐⭐ -שניים על אותו מחשב- אותו מחיר כמו לאחד. - שילמתם על ארבע שיעורים מראש- 50 שקלים פחות מהסכום הכולל! -הזמנתם עוד חבר לשיעור הזום- שניכם תשלמו כל אחד 10 שקלים פחות על השיעור - שילמתם על שלושה שיעורים מראש- תשלמו 20 שקלים פחות מהסכום הכולל - שילמתם על שני שיעורים מראש- תשלמו 10 שקלים פחות מהסכום הכולל מזכירים שניתן לשלם על 4 שיעורים מראש (50 שקלים הנחה על העלות הכוללת) גם בשיעורי הילדים וגם במבוגרים ולפרוס זאת על גבי מספר שבועות.