מה הלוז - סשן צילומים


Public · Hosted by ‎ הפרויקט של תומר וכריס‎, ‎מה הלוז‎ and ‎צעירי רמת גן גבעתיים‎

15.1 - סשן צילומי תמונות פרופיל הגיע הזמן להחליף תמונות באתרי הכרויות, לינקדאין ועוד הפרמטר העיקרי שעל פיו מתחילים איתנו באפליקציות הכרויות זה התמונות ששמנו.מומלץ שיהיו לנו תמונות מקצועיות גם בפייסבוק, בווטסאפ ובלינקדאין.מאחר והעלות של צלם פרטי היא קצת גבוהה, העלינו רעיון שנארגן הרבה חבר'ה לסשן של צילומים לתמונת פרופיל ולאתרי הכרויות כדי שנוכל להשיג תמונות טובות לכולם במחיר סופר זול.


  • תאריך: 15/01/2021 10:00
  • מקום: אירוע מקוון

תיאור

http://bit.ly/TomerKrisPhotography אז בדקנו עם כמה צלמים והחלטנו ללכת על גבי, צלמת סופר חמודה, עולה מהונגריה שתצלם את כולנו צילומים סופר מקצועיים במחירי קורונה טיים. עשינו כבר 2 סבבים ואנשים עפו באוויר אז החלטנו להרים סיבוב אחרון לכל מי שפספס 🙂מה צריך לעשות?
לשלוח לנו הודעה ולקבל קישור להרשמה ואז להגיע ביום שישי ה-15.1 למקום ולשעה שנקבעו. תביאו איתכם עוד חולצה בשביל הגיוון.לכל אחד מכם יהיו כמה דקות לבד עם גבי שבהם היא תצלם אתכם כמה תמונות ותוציא אתכם הורסים והורסות. 4 התמונות המוצלחות ביותר (לפי הבחירה של גבי) יישלחו אליכם למייל תוך 3 ימים אחרי עריכה שלה.כמה עולה התענוג?
120 שקלים בהרשמה מוקדמת
130 שקלים למתמהמהיםאיפה?
מתחם התחנה. הוראות הגעה מדויקות יישלחו לנרשמים בווטסאפאיך שולחים אלינו הודעה?
שילחו לנו הודעה, בווטסאפ כמובן. אם עדיין אין לכם את המספר שלנו אז תרשמו: 0559384488.
אפשר פשוט ללחוץ על הקישור:
http://bit.ly/TomerKrisPhotography מי אנחנו?
תומר וכריס, עד לפני 3 שנים היינו רווקים ואנחנו מכירים את עולם הדייטים והאפליקציות מקרוב. היום, אנחנו נשואים כבר שנתיים ויש לנו תינוקת חמודה ומה שאנחנו עושים בחיים זה מסייעים לחבר'ה רווקים ורווקות להיכנס לזוגיות:
* בפגישות אישיות שבהן אנחנו משלבים ייעוץ בנושא מציאת זוגיות עם שידוכים מתוך מאגר של כ-3,000 רווקים ורווקות שרשומים אצלנו.
* בפעילויות חוויותיות של רווקים ורווקות שאנחנו מארגנים בהם אנחנו בעצם מספקים את הפלטפורמה עבורכם להכיר חבר'ה בדיוק כמוכם באופן טבעי לדוגמא:
https://www.mahaluz.co.il/zoom